נבו קידר בלום

עשייה מקצועית ומשפטית וקצירת הישגים, לצד מעורבות חברתית וערכית.

הקו המנחה את משרד נבו קידר בלום הוא מתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר עבור לקוחותיו, תוך שמירה על קשר הדוק עימם. אנו מאמינים במחויבות ברמה האישית ללקוחותינו, ומקפידים בכל תיק על מעורבות, אחריות ומקצועיות ללא פשרות.

כבר למעלה מ-20 שנה שמשרדנו נחשב לאחד המשרדים המובילים והמוערכים בישראל על כלל תחומי התמחותו.

משרד נבו קידר בלום מתמחה בתחום המשפט המנהלי-חוקתי, משפט מסחרי ותאגידי, דיני ספורט, גביה והוצאה לפועל, דיני רשויות מקומיות, בתחום המקרקעין בדגש על התחדשות עירונית ועוד.

מחלקות המשרד פועלות בסינרגיה, אשר תכליתה השגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחות המשרד. כך, מספק משרד נבו קידר בלום מענה משפטי לצרכים ולמטרות השונים של לקוחותיו, החל מייעוץ משפטי שוטף בתחומים שונים, עריכת הסכמים, והכנת חוות דעת משפטיות, וכלה בשירותי ליטיגציה וייצוג בבתי המשפט השונים, לרבות בית המשפט העליון ובית הדין לעבודה.  

בין לקוחות המשרד ניתן למצוא את חברת השתתפויות בנכסים בישראל בע”מ, הקרן לטיפול בחסויים, הסתדרות העובדים, מפעל הפיס, האפוטרופוס הכללי, עיריית ירושלים, עיריית בית שמש, עיריית בני ברק, מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, לשכת שמאי מקרקעין בישראל, וכן עוד עשרות מוסדות חינוך, מלכ”רים ועמותות אשר מטופלים במחלקות המשרד השונות.

הטיפול בתיקי המשרד נעשה על ידי צוות מקצועי ואיכותי של עורכי דין, בעלי השכלה וניסיון עשירים בתחומי המשפט על כל גווניו. הגיוון וההון האנושי המאפיין את צוות המשרד ניכר גם בעבודה המשפטית השוטפת מול הלקוח, ומביא להצלחות ולהשגת התוצאות הרצויות עבורו.

לצד העשייה המקצועית והמשפטית, משרד נבו קידר בלום דוגל במעורבות עמוקה בנושאים חברתיים ראשונים במעלה. המשרד מפעיל מזה שנים את “המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות” ופועל לקידום השוויון המגדרי, שילוב ילדים בעלי מוגבלויות, וקידום הליכי אכיפה וחקיקה בתחומים שונים, בדגש על זכויות ילדים וזכויות נשים.

השילוב בין הניסיון העשיר של צוות המשרד, עבודה מקצועית ויסודית ושימת הלקוח במקום הראשון, לצד פעילותו החברתית והקו הערכי המנחה את עבודתו, הופכים את משרד נבו קידר בלום למשרד ייחודי ואיכותי, אשר שומר על מעמדו בזירה המשפטית כמשרד מוביל ובולט בכל תחומי התמחותו, שממשיך לקצור הצלחות והישגים עבור לקוחותיו.